• Deň mokradí

•

Dňa 31.1. 2013 ZŠ s MŠ v Gerlachove v rámci medzinárodných dní v roku 2013 opätovne privítala pracovníčku Správy TANAP-u,  p. Martinu Proháczkovú, ktorá pre deti pripravila program ku svetovému dňu mokradí, ktorý sa oslavuje 2. 2. 2013. V rámci besedy o mokradiach sme vyhlásili súťaž o najkrajší kvet mokradí. Deti boli veľmi usilovné a bolo ťažké vybrať najkrajšie z nich. Po tejto aktivite si pozreli film o vydre riečnej. Za najkrajšie práce boli žiaci odmenení materiálmi o mokradiach, ktoré poskytla ŠOP SR v BB spolu so správou TANAP-u v Tatranskej Štrbe. Tento deň bol pre deti poučný a tešíme sa na ďalšie spoločné stretnutia.