• Aktivity v ŠKD 2022/23

• 2.12.2020

Zimné domčeky

Naši žiaci si v školskom klube precvičili aj skladanie zimných domčekov formou origami. Viacerí potrebovali pomôcť pri skladaní, ale nakoniec to všetci zvládli super. Domčeky sú krásne a zdobia triedu.

• 7.12.2020

Darčekové tašky

Aj tento rok sme sa spolu s našimi žiakmi pokúsili o malé prekvapenie, a to výrobu vianočných darčekových  tašiek. Hoci sa žiakom zo začiatku“ veľmi, veľmi“ nedarilo,  nakoniec sme predsa len  vyrobili niekoľko pekných darčekových tašiek. S trochou trpezlivosti sa nám  nabudúce podarí vyrobiť oveľa viac. Veď pozrite , aké sú krásne....

Výroba šperkov z jesenných prírodnín - šípky a listy 2021/2022

Výroba húb

Výroba ježkov a lienok

• október 2021
            • Jeseň pani bohatá

Dňa 27.10.2021 sa v našej škole uskutočnila pekná jesenná aktivita“ Jeseň pani bohatá.“ Okrem
              všetkých aktivít, ktoré žiaci robili počas dňa, si svoj pekný deň ukončili v školskom klube šantením
              v lístí. Bol to nádherný a výnimočný radostný deň, plný krásnych zážitkov z divadielka, básničiek,
              všelijakých aktivít. Na záver jednoducho šantenie v lístí nemohlo chýbať. Veď jeseň je predsa ročné
              obdobie o všetkých krásnych farbách a jesenných listoch.